PLATBA & DOPRAVA

Platby za tovar

Platiť za tovar môže kupujúci  v hotovosti na dobierku, alebo bezhotovostne platobným systémom priamo na stránke, alebo prevodom na účet predávajúceho.

Údaje k platbe prevodom na účet predávajúceho sú: IBAN: SK26 0900 0000 0051 6744 6488, BIC: GIBASKBX.

Údaje k platbe Vám budú zaslané aj na Váš e-mail, ako aj potvrdenie prijatia objednávky. Ako variabilný symbol uvediete číslo objednávky. 

Platba je možná iba v EUR. Daňový doklad (faktúru) posiela predávajúci kupujúcemu emailom alebo spolu s tovarom.

Platba na dobierku je možná iba v rámci doručovania na území Slovenskej Republiky. Zásielky do zahraničia (Česká republika) zasielame iba pri platbe vopred prevodom alebo uhradením kartou cez platobnú bránu.

Dodacie podmienky

Pri každom produkte nájdete informáciu o skladovej dostupnosti. V prípade, že je tovar označený skladom, odošleme ho do 1- 3 pracovných dní od prijatia objednávky, alebo pripísania platby na účet predajcu.

Ak tovar nie je na sklade, alebo bude vyrobený na špecifickú objednávku zákazníka je dodacia lehota 3 -7 pracovných dní od prijatia objednávky, alebo pripísanie platby na účet predajcu.

Ceny dopravy v rámci Slovenskej republiky:

– pri platbe prevodom na účet, alebo prostredníctvom platobného systému  – 3,80

– pri platbe v hotovosti, na dobierku – 4,80 €

Ceny dopravy do zahraničia (Česká republika) – platba prevodom na účet – 8,80 €.

Doručenie tovaru

Všetky zásielky sú posielané prvou triedou, prostredníctvom Slovenskej pošty.

Zásielky sú posielané na adresu stanovenú na základe objednávky kupujúceho. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie tovaru na určenú adresu. Tovar je primerane zabalený a zabezpečený.

Kupujúci je povinný pri preberaní tovaru skontrolovať neporušenosť zásielky.

Spolu s tovarom dodá predávajúci kupujúcemu faktúru (daňový doklad). Predávajúci taktiež dodá spolu s tovarom návod na obsluhu a záručný list ak to vyžaduje povaha tovaru.

Za tovar zodpovedá predávajúci až do doby prevzatia kupujúcim. Tovar sa považuje za prevzatý kupujúcim od doby, kedy tento písomne potvrdí prevzatie tovaru.

Predávajúci nenesie zodpovednosť za škody spôsobené počas prepravy ani za prípadné oneskorenie dodávky spôsobené Slovenskou poštou.

Takéto prípady rieši predávajúci dodaním nového tovaru kupujúcemu po zaplatení všetkých škôd prepravcom.

V prípade väčšieho záujmu o tovar sa môže stať, že máme nedostatok niektorého z  tovarov a tak Vami objednaný tovar Vám môžeme dodať v niekoľkých balíkoch, pričom poštovné a balné platíte ako za jeden balík.